نام دامنه
آیا شما به ثبت نام نام دامنه فکر می کنید؟ HostSeek دارای یک مرکز جستجو است که به شما اجازه می دهد تا بررسی کنید که آیا نام دامنه ای که می خواهید ثبت کنید هنوز در دسترس است و همچنین اطلاعات مهم در مورد انتخاب، انتقال، خرید و فروش نام دامنه در اختیار شما قرار می دهد.
نام دامنه چیست؟ انتخاب یک نام دامنه انتقال دامنه چیست؟ خرید و فروش نام دامنه
نکات طراحی وب
آیا شما به دنبال طراحی وب سایت خود هستید؟ ما برخی از راهنمایی های تخصصی را در مورد چگونگی طراحی بهتر وب سایت خود از مرحله برنامه ریزی تا راه اندازی سایت شما داریم.
نکات برنامه ریزی سایت نکات طراحی سایت نکات قالب بندی نکات طراحی صفحه راهنمایی های ناوبری مقدمه ای بر HTML HTML برای مبتدی ها Frames جدول ها مرجع سریع HTML
Dynamic DNS
DNS پویا یک سرویس است که به شما امکان می دهد یک آدرس آی پی پویا را به نام میزبان استاتیک در هر یک از حوزه ها نامگذاری کنید و اجازه دهید رایانه شما از هر مکانی در اینترنت به راحتی قابل دسترسی باشد.
تغییر مسیر دامنه
تغییر مسیر دامنه (همچنین به عنوان هدایت URL نامیده می شود) به شما اجازه می دهد تا درخواست های وب برای نام دامنه خود را به محتوای میزبانی شده روی سرور دیگری هدایت کنید (مانند فضای وب رایگان که ممکن است ISP شما را ارائه دهد).
قالب های وب سایت
قالب های وب سایت، طراحی برای وب سایت که از قبل ساخته شده است که می تواند به راحتی با سفارشی سازی برای هر نام سایتی چه شخصی و چه تحاری مورد استفاده قرار گیرد. برای ساخت یک وب سایت با استفاده از یک قالب هزینه تولید سایت ارزان تر از ایجاد یک سایت از ابتدا می باشد.