میزبانی وب ابری

میزبانی وب ابری چیست؟

پاسخ :

میزبانی Cloud براساس تکنولوژی های محاسباتی ابری است که از نرم افزار زیرساخت شبکه و ظرفیت برای ارائه منابع به کاربران در یک محیط درخواستی استفاده می کند و فناوری ابر همچنین ادغام آسان منابع اضافی مانند فضای دیسک، RAM یا CPU را آسان می کند. کاربران فقط می توانند برای منابعی که از آنها استفاده می کنند پرداخت کنند.

مزایای سرویس Cloud Hosting چیست؟

پاسخ :

انعطاف پذیری: میزبانی Cloud اجازه می دهد شما برای اضافه کردن یا حذف منابع بدون توجه به هزینه. ظرفیت در صورت درخواست مورد نیاز است. صرفه جویی در هزینه: پرداخت فقط برای آنچه که شما استفاده می کنید. این مانند صورتحسابهای تامین برق و آب است - این هزینه برای استفاده است. میزبانی ابری صورتحساب مبتنی بر استفاده است. مقیاس پذیری: میزبانی وب در مقیاس بسیار آسان است تا به تقاضای شما برسد زیرا تکنولوژی بسیار مقیاس پذیر است و امکان مقیاس بندی آسان و سریع در منابع را فراهم می کند. تنها نقطۀ شکست: ابر بر روی چندین سرور متصل است. به جای یک سرور، ابر میتواند به تعادل بار برسد، ظرفیت را افزایش دهد، و تنها نقطه شکست را از بین میبرد.

تفاوت بین میزبانی Cloud و سرور اختصاصی چیست؟

پاسخ :

میزبانی Cloud براساس تکنولوژی های محاسباتی ابری است که از نرم افزار زیرساخت شبکه و ظرفیت برای ارائه منابع به کاربران در یک محیط درخواستی استفاده می کند و فناوری ابر همچنین ادغام آسان منابع اضافی مانند فضای دیسک، RAM یا CPU را آسان می کند. کاربران فقط برای منابعی که از آنها استفاده می کنند پرداخت می کنند. یک سرور اختصاصی یک سرور است که توسط میزبان وب برای شما اجاره می شود. شما از راه دور دسترسی به سرور دارید و می توانید سرور را به نیازهای خود سفارشی کنید. سرور متعلق به میزبان وب است و شما دسترسی فیزیکی به سرور ندارید.

چرا باید Cloud Hosting را انتخاب کنم؟

پاسخ :

با امکان میزبانی ابری برای دسترسی به منابع بیشتر که مقیاس برای پاسخگویی به تقاضای شما است و فقط به شما برای پرداخت هزینه استفاده از کمیت محاسبات قدرت نیاز دارد. میزبانی ابری مزایایی را برای همه در هزینه های موثر، قابل اطمینان، انعطاف پذیری و عملکرد بهتر فراهم می کند. ظرفیت در صورت درخواست مورد نیاز است. قدرت و منابع بار محاسبه شده برای ارائه به کاربر با اتصال بی وقفه.

بازگشت به لیست سوال و جواب ها