نام دامنه

آیا شما به ثبت نام نام دامنه فکر می کنید؟ HostSeek دارای یک مرکز جستجو است که به شما اجازه می دهد تا بررسی کنید که آیا نام دامنه ای که می خواهید ثبت کنید هنوز در دسترس است و همچنین اطلاعات مهم در مورد انتخاب، انتقال، خرید و فروش نام دامنه در اختیار شما قرار می دهد.
نام دامنه چیست؟ ادامه مطلب انتخاب یک نام دامنه ادامه مطلب انتقال دامنه چیست؟ ادامه مطلب خرید و فروش نام دامنه ادامه مطلب

نکات طراحی وب

آیا شما به دنبال طراحی وب سایت خود هستید؟ ما برخی از راهنمایی های تخصصی را در مورد چگونگی طراحی بهتر وب سایت خود از مرحله برنامه ریزی تا راه اندازی سایت شما داریم.
نکات برنامه ریزی سایت ادامه مطلب نکات طراحی سایت ادامه مطلب نکات قالب بندی ادامه مطلب نکات طراحی صفحه ادامه مطلب راهنمایی های ناوبری ادامه مطلب مقدمه ای بر HTML ادامه مطلب HTML برای مبتدی ها ادامه مطلب Frames ادامه مطلب جدول ها ادامه مطلب مرجع سریع HTML ادامه مطلب

Dynamic DNS

DNS پویا یک سرویس است که به شما امکان می دهد یک آدرس آی پی پویا را به نام میزبان استاتیک در هر یک از حوزه ها نامگذاری کنید و اجازه دهید رایانه شما از هر مکانی در اینترنت به راحتی قابل دسترسی باشد.

تغییر مسیر دامنه

تغییر مسیر دامنه (همچنین به عنوان هدایت URL نامیده می شود) به شما اجازه می دهد تا درخواست های وب برای نام دامنه خود را به محتوای میزبانی شده روی سرور دیگری هدایت کنید (مانند فضای وب رایگان که ممکن است ISP شما را ارائه دهد).

قالب های وب سایت

قالب های وب سایت، طراحی برای وب سایت که از قبل ساخته شده است که می تواند به راحتی با سفارشی سازی برای هر نام سایتی چه شخصی و چه تحاری مورد استفاده قرار گیرد. برای ساخت یک وب سایت با استفاده از یک قالب هزینه تولید سایت ارزان تر از ایجاد یک سایت از ابتدا می باشد.