میزبانی وب مجازی

میزبانی وب مجازی چیست؟

پاسخ :

میزبان وب میزبانی میزبان وب سایت شما با قرار دادن آن بر روی کامپیوتر (همچنین به نام "سرور"، از آن است که "خدمت" محتوا تا خوانندگان وب) میزبان وب سایت ها طراحی شده است. سرورها به طور مستقیم به ستون فقرات اینترنت در ارتباطات سریع ارتباط دارند (مانند خطوط تلفن، فقط این خطوط بزرگتر هستند و داده های دیجیتالی را به جای صدای حمل می کنند). وب سایت شما در یکی از سرورهای میزبان وب میزبانی خواهد شد، با این حال شما می توانید آن را مشاهده و کار بر روی آن از کامپیوتر شخصی خود. این تقریبا مانند داشتن یک کامپیوتر از خود است، از این رو به معنای میزبانی وب مجازی.

برای انتخاب میزبان وب چه ویژگی هایی باید داشته باشم؟

پاسخ :

هرچه بیشتر در مورد آنچه شما نیاز دارید بدانید، آسانتر از آن است که از HostSearch برای پیدا کردن میزبان وب مناسب برای شما استفاده شود. برای شروع، شما باید موارد زیر را تعیین کنید: آیا شما یک سرور به اشتراک گذاشته یا اختصاصی را میخواهید؟ بسته به نیازهای شما ممکن است بهتر از یک سرور اختصاصی با سرور اختصاصی باشد. سرورهای اختصاصی معمولا در مواردی استفاده می شود که سطح بالای ترافیک وجود دارد، نیاز شدید به امنیت وجود دارد، یا کاربر می خواهد نرم افزار و برنامه های سفارشی خود را به جای آن که توسط میزبان ارائه شده است، اجرا کند. اگر شما یک سایت بزرگ نداشته باشید که تعداد زیادی ترافیک دریافت می کند، پس باید به اشتراک گذاشته شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در سرورهای اختصاصی، از مقاله ما دیدن کنید: به اشتراک گذاری یا عدم اشتراک گذاری؟ در سرورهای اختصاصی یا برای یک سرور اختصاصی جستجو کنید: آیا شما یک بازی خوب هستید؟ سرور، نرم افزار و خدمات پشتیبانی میزبان شما با مهارت ها و نرم افزار هایی که شما (یا تیم طراحی شما) از آن استفاده می کنید، سازگار است؟ اگر، به عنوان مثال، شما در یک محیط یونیکس کار می کنید، پس حسن نیاوردن به انتخاب یک میزبان NT است. با تمام برنامه های میزبانی، برخی از ویژگی های مورد نیاز شما وجود دارد و بعضی از آنها ارائه می شود که نیازی به آن ندارید. اطمینان حاصل کنید که روی موارد ضروری برای راه اندازی وب سایت خود تمرکز کنید. شما ممکن است تمام اضافی خوب را بخواهید اما از آنها استفاده می کنید؟ ایده خوبی است که یک میزبان را انتخاب کنید که به شما اجازه می دهد که برنامه خود را گسترش دهید و ارتقا دهید و هنگامی که وب سایت شما رشد می کند. برای مثال، اگر بخواهید شروع به فروش آنلاین کنید، یک گزینه تجارت الکترونیک اضافی برای هزینه اضافی، ساده تر و سریع تر از انجام جستجو و انتقال به میزبان جدید خواهد بود. آیا شما انعطاف پذیر هستید و می توانم ارتقاء کنم؟ ممکن است شاید به یک راه حل پایگاه داده نیاز نباشد، اما ممکن است در آینده به آن نیاز داشته باشید. به طور مشابه، یک میزبانی میزبانی مشترک ممکن است برای شما خوب باشد، اما اگر سطح ترافیک شما منفجر شود، و شما نیاز به یک سال را دارید؟ بسیار راحت است که با یک میزبان باقی بماند تا تغییر کند. بنابراین، هنگام انتخاب میزبان، به نیازهای آینده احتمالی خود توجه داشته باشید و اینکه میزبان بتواند آنها را جایگزین کند.

چه مقدار فضا و پهنای باند نیاز دارم؟

پاسخ :

برای یک سایت کوچک با ترافیک بسیار نه چندان زیاد. نیازهای شما در این مورد می تواند با 10 تا 100 مگابایت فضای دیسک و 1 تا 10 گیگابایت انتقال داده در هر ماه باشد. (توجه داشته باشید که فایل های فیلم و صدا حجم زیادی از فضای دیسک و پهنای باند را مصرف می کنند.) اگر وب سایت شما مبتنی بر متن باشد، لازم نیست درباره این ویژگی های فنی نگران نباشید - متن تقریبا هیچ فضایی را در اختیار ندارد - حتی واقعا اندازه فونت بزرگ! اگر قصد دارید چیزی در اینترنت را آنلاین بفروشید، برای ارائه دهنده ای که می تواند به شما یک راه حل تجاری تجاری مانند نرم افزار خرید سبد خرید یا یک سیستم پرداخت آنلاین امن ارائه دهد، را دنبال کنید. انتخاب یک فضای وب بزرگ با کمک هزینه پهنای باند در این مورد ایده خوبی است. در این رده، 50 مگابایت فضای دیسک یا بیشتر توصیه می شود. کمک هزینه پهنای باند واقعا بستگی به تعداد بازدیدکنندگان شما در انتظار شما دارد و وب سایت خود را ارتقا می دهد. برای اکثر سایت ها 5 تا 30 گیگابایت باید کافی باشد

بازگشت به لیست سوال و جواب ها