میزبانی وب اختصاصی

میزبانی سرور اختصاصی چیست؟

پاسخ :

میزبانی اختصاصی سرور به سادگی یک سرور وب کامل را از یک ارائه دهنده میزبانی وب اختصاصی اجاره می دهد. فضای ذخیره سازی دیسک سخت معمولا ظرفیت بالایی دارد و پشتیبانی فنی کاملا کامل است. گزینه میزبانی اختصاصی به شما امکان می دهد که وب سایت بزرگ را حفظ کنید در حالی که نیازی به استخدام کارمندان برای پشتیبانی آن نداشته باشید.

چرا باید میزبان سرور اختصاصی را انتخاب کنم؟

پاسخ :

میزبانی اختصاصی سرور به شما امکان می دهد تا یک سرور کل را با پشتیبانی فنی در محل خود اجاره کنید. شما می توانید سرور را به صورت دلخواه سفارشی کنید. شما باید میزبان اختصاصی سرور را انتخاب کنید اگر وبسایت شما نیاز به گزینه های سفارشی داشته باشد یا وب سایت شما به علت میزان بالایی از ترافیک به منابع اختصاص داده شده نیاز دارد.

چرا باید سرور میزبان اختصاصی را انتخاب نکنم؟

پاسخ :

میزبانی اختصاصی سرور قدرتمند است، با این حال گران است. اگر سایت های شما نیازی به منابع زیادی نداشته باشند، نباید این کار را انجام دهید.

مزایای سرور اختصاصی سرور چیست؟

پاسخ :

میزبانی اختصاصی ارائه می دهد بسیاری از ویژگی های جذاب مانند: لازم نیست برای خرید تجهیزات خود لازم نیست به روز رسانی / نگهداری تجهیزات می توانید یک بسته بر اساس نیازهای خود برای فضای هارد دیسک و کمک هزینه انتقال داده کنید اگر ارتقاء مورد نیاز است، باید بر روی سرور اختصاصی از همان ارائهدهنده وب میزبان ارتقا یابد سرورها همانقدر سریع، قدرتمند و با ظرفیت بالا هستند که شما خریداری می کنید مقیاس پذیری به روز رسانی سرور شما و یا اضافه کردن یک سرور جدید ساده تر و مقرون به صرفه تر است. ارتقاء می تواند کمتر از 24 ساعت پس از ارسال سفارش کاری به ارائه دهنده خدمات رخ دهد. ارتقا نیز ارزان تر است، زیرا شما تنها هزینه اجاره ماهانه را در مورد سخت افزار جدید پرداخت می کنید، نه کل هزینه های سرمایه. شما به سادگی تفاوت بین بسته سیستم فعلی و بسته سیستم جدید را برای هر دو هزینه راه اندازی و هزینه ماهانه پرداخت می کنید.

معایب سرور اختصاصی سرور چیست؟

پاسخ :

فاکتور دلخراش سرور میزبانی اختصاصی هزینه است اما ناگهان معایب دیگری مانند: باید به اپراتور میزبان وب بستگی داشته باشد اگر انتقال درآمد داده ها بیش از حد باشد، مجازات مالی ارزیابی می شود. ارائه دهنده خدمات میزبانی وب هزینه های ماهانه شایسته ای را به حساب می آورد زیرا شما فقط برای میزبانی فیزیکی پرداخت نمی کنید، بلکه برای سخت افزارهایی که سایت در آن قرار دارد. در حالی که در کوتاه مدت این ارزان تر از هزینه های سرمایه ای است که نیاز به جمع آوری و اجرا دارد، در طول زمان این مدل بسیار گران تر است. - سرور اموال ارائه دهنده خدمات است، به این معنی که تمام اطلاعاتی که شما در سرور قرار داده اید، همه شماست. برخلاف محفوظ بودن، شما نمیتوانید سرور خود را انتخاب کنید و اگر از خدمات ناراضی هستید ناراحت شوید.

هنگام جستجوی یک ارائهدهنده میزبانی اختصاصی، نگرانی اصلی شما چیست؟

پاسخ :

مشكلات اصلی: داشتن وب سایت به اندازه کافی بزرگ برای توجیه هزینه هزینه امنیت داده ها و تجهیزات پهنای باند بالا اعتماد به دانش و یکپارچگی ارائه دهنده میزبانی وب پشتیبانی فنی از ارائه دهنده میزبانی وب سرعت و آپ تایم

تفاوت بین سرور اختصاصی و میزبانی مدیریت شده چیست؟

پاسخ :

سرور اختصاصی یک سرور است که توسط میزبان وب برای شما اجاره می شود. میزبانی مدیریت مشابه است اما همچنین با سرویس دهی از ارائه دهنده به شما کمک می کند تا سرور را مدیریت کنید.

تفاوت بین یک سرور اختصاصی و colocation چیست؟

پاسخ :

یک سرور اختصاصی یک سرور است که توسط میزبان وب برای شما اجاره می شود. شما از راه دور دسترسی به سرور دارید و می توانید سرور را به نیازهای خود سفارشی کنید. سرور متعلق به میزبان وب است و شما دسترسی فیزیکی به سرور ندارید. Colocation به این معنی است که شما سرور خود را در یک مرکز ارائه دهندگان محصور ذخیره می کنید. ارائه دهنده محرمانه اتصال اینترنتی به سرور شما را فراهم می کند و هنگامی که به آن نیاز دارید، دسترسی فیزیکی به سرور خود را می دهد.

بازگشت به لیست سوال و جواب ها