میزبانی وب مدیریتی

میزبانی مدیریت چیست؟

پاسخ :

میزبانی مدیریت شده به سادگی یک سرور وب کامل را از یک ارائه دهنده ی میزبانی وب که به مدیریت سرور شما کمک می کند اجاره می دهد. ارائه دهنده می تواند به شما در راه اندازی و پیکربندی وب سرور برای وب سایت ها، مدیریت پشتیبان، مدیریت پایگاه داده و غیره کمک کند. گزینه میزبانی مدیریت شده به شما امکان می دهد که وب سایت بزرگ را حفظ کنید در حالی که نیازی به استخدام کارمندان برای پشتیبانی آن نداشته باشید. .

چرا باید میزبانی مدیریت شده را انتخاب کنم؟

پاسخ :

یزبانی مدیریت به شما این امکان را می دهد که یک سرور کل را با پشتیبانی فنی محل سکونت اجاره کنید. شما می توانید سرور را به صورت دلخواه سفارشی کنید. شما باید یک میزبان مدیریت شده را انتخاب کنید اگر وبسایت شما نیاز به گزینه های سفارشی داشته باشد و زمان و دانش کافی برای مدیریت سرور نداشته باشد.

چرا میزبانی مدیریت شده را انتخاب نمی کنم؟

پاسخ :

میزبانی Manged قدرتمند است، گرچه گران است. اگر سایت های شما یک منبع عظیم و سطح حمایت که میزبانی ارائه می دهد نیازی ندارند، نباید این کار را انجام دهید.

مزایای مدیریت میزبان چیست؟

پاسخ :

مدیریت میزبان بسیاری از ویژگی های جذاب مانند: لازم نیست برای خرید تجهیزات خود لازم نیست به روز رسانی / نگهداری تجهیزات مجبور نیستید سرور خود را مدیریت کنید

معایب مدیریت میزبان چیست؟

پاسخ :

اغلب مخالفان میزبان مدیریت شده هزینه است اما ناگهان معایب دیگری مانند: باید به اپراتور میزبان وب بستگی داشته باشد اگر انتقال درآمد داده ها بیش از حد باشد، مجازات مالی ارزیابی می شود. ارائه دهنده خدمات میزبانی وب هزینه های ماهانه شایسته ای را به حساب می آورد زیرا شما فقط برای میزبانی فیزیکی پرداخت نمی کنید، بلکه برای پشتیبانی نیز ارائه می شود. سرور مالکیت ارائه دهنده خدمات است، به این معنی که تمام اطلاعاتی که شما در اختیار شما قرار می دهید، متعلق به شماست. برخلاف محفوظ بودن، شما نمیتوانید سرور خود را انتخاب کنید و اگر از خدمات ناراضی هستید ناراحت شوید.

گرانی اصلی شما هنگام جستجو برای یک ارائه دهنده خدمات میزبانی شده مدیریت چیست؟

پاسخ :

مشكلات اصلی: داشتن وب سایت به اندازه کافی بزرگ برای توجیه هزینه هزینه امنیت داده ها و تجهیزات پهنای باند بالا اعتماد به دانش و یکپارچگی ارائه دهنده میزبانی وب پشتیبانی فنی از ارائه دهنده میزبانی وب سرعت و آپ تایم

تفاوت بین میزبانی مدیریت شده و سرور اختصاصی چیست؟

پاسخ :

سرور اختصاصی یک سرور است که توسط میزبان وب برای شما اجاره می شود. میزبانی مدیریت مشابه است اما همچنین با ارائه خدمات از یک ارائه دهنده به شما کمک می کند تا سرور را مدیریت کنید.

تفاوت بین میزبانی مدیریت شده و colocation چیست؟

پاسخ :

Colocation به این معنی است که سرور خود را در یک مرکز ارائهدهنده محرمانه ذخیره می کند. ارائه دهنده محرمانه اتصال اینترنتی به سرور شما را فراهم می کند و هنگامی که به آن نیاز دارید، دسترسی فیزیکی به سرور خود را می دهد. میزبانی مدیریت شده به این معنی است که شما یک سرور را از یک ارائه دهنده اجاره می کنید و سطح پشتیبانی ای را که به شما در مدیریت سرور کمک می کند، دریافت می کنید.

بازگشت به لیست سوال و جواب ها