میزبانی وب اجاره فضای فیزیکی

اجاره قضای فیزیکی چیست ؟

پاسخ :

یک سرور، معمولا یک وب سرور است که در یک مرکز اختصاصی طراحی شده با منابع است که شامل قفس یا قفسه امن، قدرت تنظیم شده، اتصال اختصاص داده شده به اینترنت، امنیت و پشتیبانی است. این امکانات قفل گذاری به مشتری اجازه می دهد که مکان سختی برای ساخت تجهیزات سخت افزاری و فیزیکی خود داشته باشد، در غیر اینصورت آن را در دفاتر یا انبار خود قرار داده و در آنجا احتمال وقوع آتش سوزی، سرقت و خرابکاری بسیار بیشتر است. اکثر امکانات Colocation دارای امنیت بالا هستند، از جمله دوربین ها، دستگاه های آتش سوزی و آتش خاموش، فیدهای اتصال چندگانه، قدرت فیلتر شده، ژنراتورهای پشتیبان گیری و دیگر موارد برای اطمینان از قابلیت دسترسی بالا که اجباری برای تمام تجارتهای مجازی مبتنی بر وب است. سایت های جمع آوری شده در نقاط مختلف دنیا برای ارائه خدمات به سایت های میزبانی وب و تجارت الکترونیک به سرعت در حال گسترش هستند. اصطلاح colocation نیز به عنوان colo شناخته می شود.

چرا باید محل سکونت را انتخاب کنم؟

پاسخ :

میزبانی Colocation شما به شما امکان می دهد تا سرور خود را در یک مرکز برجسته سازی قرار دهید که به طور خاص به نیاز سرور سرور اختصاص داده شده است. ویژگی هایی مانند امکانات آتش نشانی، نظارت تصویری و پهنای باند بالا این گزینه بسیار جذاب است.

چرا من نباید انتخاب کنم؟

پاسخ :

دلیل اصلی انتخاب محل سکونت، صرفا توانایی اداره برنامه محاسبه است. اگر منابع لازم برای مدیریت وب سرور را ندارید، سرور وب و قابلیت ارتقاء وب سرور را نگه دارید، این گزینه را انتخاب نکنید.

مزایای استفاده از colocation چیست؟

پاسخ :

برنامه colocation مزایای بسیاری را برای جستجوگر احتمالی جمع آوری می کند. با مزایای چنین: همه چیز کاملا قابل تنظیم است سرور در مکان ذخیره شده دارای امنیت است محل ذخیره سازی شامل اتصال به اینترنت سریع، امنیت، اتاق های طراحی شده برای سرورها (درجه حرارت، آتش سوزی و غیره) و غیره پهنای باند بالا در دسترس است مقدار زیادی فضای ذخیره سازی سرورها همانقدر سریع، قدرتمند و با ظرفیت بالا هستند که شما خریداری می کنید می تونم به روز رسانی / ارتقاء در اراده؛ باید فقط تجهیزات را خریداری کند حداکثر آپ تایم برای سایت های بزرگ انعطاف پذیری بیشتر عملکرد بهتر، زیرا شما مشخصات سخت افزار را تعیین می کنید. صرفه جویی در هزینه های میزبانی کلی وابستگی به خدمات پشتیبانی خارجی خارجی کاهش یافته است، زیرا اکثر اداره و تعمیر و نگهداری را می توان از طریق مدیریت از راه دور انجام داد. انعطاف پذیری بیشتر توانایی استفاده از سخت افزار موجود کنترل بیشتری بر مدیریت وب سرور

مسائل مربوط به محفوظ بودن چیست؟

پاسخ :

با تمام مزایای فوق، سخت است باور کنید که معایب وجود دارد، اما وجود دارد. با چنین معایبی مانند: باید تجهیزات خود را بفروشد باید تجهیزات خود را حفظ کند باید تجهیزات خود را به روزرسانی کنید گران فقط برای سایت های بزرگ ترافیک بالا در ابتدا ممکن است سرمایه فشرده باشد دانش کافی در مورد اجزای سخت افزاری، عملکرد و مقیاس پذیری می تواند پتانسیل رشد شما را مهار کند هزینه اولیه تا جلو سخت افزار ممکن است به سرعت تغییر کند مسئولیت وب سایت شما در وب سرور است

تفاوت بین colocation و سرور اختصاصی چیست؟

پاسخ :

Colocation به این معنی است که سرور خود را در یک مرکز ارائهدهنده محرمانه ذخیره می کند. ارائه دهنده محرمانه اتصال اینترنتی به سرور شما را فراهم می کند و هنگامی که به آن نیاز دارید، دسترسی فیزیکی به سرور خود را می دهد. یک سرور اختصاصی یک سرور است که توسط میزبان وب برای شما اجاره می شود. شما از راه دور دسترسی به سرور دارید و می توانید سرور را به نیازهای خود سفارشی کنید. سرور متعلق به میزبان وب است و شما دسترسی فیزیکی به سرور ندارید.

بازگشت به لیست سوال و جواب ها